DUNLOP M222 MXR TALKBOX Педаль эффектов фото

DUNLOP M222 MXR TALKBOX Педаль эффектов

DUNLOP
30159
Є в наявності
5 521 грн.

 
Команда дизайнеров Dunlop MXR "освежила" классический ток бокс, полностью сохранив безошибочно узнаваемое звучание и снабдив педаль (да, ее уже смело можно называть так привычно) рядом жизненно важных функций. Со встроенным усилителем и громкоговорителем, MXR Talk стал ближе к обычным педалям, он помещается в педалборд и теперь не требует плясок с бубном, то бишь отдельной цепи питания от усилителя. Регуляторы на передней панели (Volume, Tone и Gain) помогут настроить и сформировать нужную текстуру звучания. Talk Box размещен в прочном металлическом корпусе, в комплекте поставляется 18В адаптер питания, 8` пластиковая хирургическая трубка и держатель для крепления на микрофонную стойку.
Гарантия
12 месяцев
Производство
США
Эффекты
"Говорящая" гитара
Питание
18В адаптер (в комплекте)

На всі товари, що включають в себе електронні і механічні компоненти, ми надаємо гарантію. Гарантійний термін (від 6 до 24 місяців) вказано в докладному описі товару.

Відповідно до закону «Про захист прав споживача» обмін або повернення товару можливий протягом перших 14 днів після покупки. Винятки становлять витратні матеріали, струни, світлофільтри, вакуумні лампи для гітарних підсилювачів, лампи розжарювання для світлових приладів, засоби по догляду, товари, так чи інакше пов'язані з гігієною (губні гармоніки, мундштуки і т.п.)

На LED випромінювачі і лазерні діоди для світлових приладів, акумуляторні батареї гарантія становить 3 місяці.

Коментарів поки що немає

2 товарів цієї категорії:

Product added to compare.