DUNLOP UV-1SC UNI-VIBE® STEREO CHORUS Педаль эффектов фото

DUNLOP UV-1SC UNI-VIBE® STEREO CHORUS Педаль эффектов

DUNLOP
20369
Розпродано
4 648 грн.
 
Uni-Vibe Stereo Chorus вдохновлен оригинальным эффектом Uni-Vibe, дававшим психоделический налет записям Хендрикса, Тровера и других Hо эта педаль может больше, благодаря стерео работе. Всевозможные воздушные, фазовые, ротари эффекты, которые и сделали Uni-Vibe популярной.
Гарантия
12 месяцев
Производство
США
Управление
Ножной переключатель на корпусе включает/выключает эффект (красный светодиод засвечивается при включении, пульсируя в такт скорости эффекта), Регулятор Mix изменяет хорус эффект от широкого (стерео) до моно, Регулятор Speed отвечает за скорость модуляции,
Дополнительно
Выход на разъемах 2 х 1/4” Jack
Эффекты
Uni-Vibe стерео хорус
Питание
Батарея 9В или адаптер Dunlop ECB-003 AC

На всі товари, що включають в себе електронні і механічні компоненти, ми надаємо гарантію. Гарантійний термін (від 6 до 24 місяців) вказано в докладному описі товару.

Відповідно до закону «Про захист прав споживача» обмін або повернення товару можливий протягом перших 14 днів після покупки. Винятки становлять витратні матеріали, струни, світлофільтри, вакуумні лампи для гітарних підсилювачів, лампи розжарювання для світлових приладів, засоби по догляду, товари, так чи інакше пов'язані з гігієною (губні гармоніки, мундштуки і т.п.)

На LED випромінювачі і лазерні діоди для світлових приладів, акумуляторні батареї гарантія становить 3 місяці.

Коментарів поки що немає

10 товарів цієї категорії:

Product added to compare.