DUNLOP M81 MXR BASS PREAMP преамп педаль для бас-гитары фото
DUNLOP M81 MXR BASS PREAMP преамп педаль для бас-гитары фото
DUNLOP M81 MXR BASS PREAMP преамп педаль для бас-гитары фото
DUNLOP M81 MXR BASS PREAMP преамп педаль для бас-гитары фото

DUNLOP M81 MXR BASS PREAMP преамп педаль для бас-гитары

DUNLOP
32111
Є в наявності
5 235 грн.

 
MXR Bass Preamp - это полноценный высококачественный басовый преамп с директ выходом, размещенный в компактном корпусе типа Phase90 и снабженный обилием настроек. Управлять можно не только входным и выходным уровнями. В распоряжении музыканта трехполосный эквалайзер с параметрической серединой (250Гц-1кГц). А переключательем Pre/Post можно выбирать будет ли влиять эквалазер на симметричный direct выход или нет. Традиционно для директ боксов присутствует и полезная кнопка Ground Lift для предотвращения проникновения возможных сетевых помех на сцене. Два выхода педали классический ¼" и симметричный XLR позволяют (как и положено) подключить бас-гитару одновременно к усилителю на сцене и микшерной FOH консоли.
Гарантия
12 месяцев
Производство
США
Эффекты
Преамп
Питание
Батарея 9В или адаптер DUNLOP ECB003 (опция) или фантом (XLR выход)

На всі товари, що включають в себе електронні і механічні компоненти, ми надаємо гарантію. Гарантійний термін (від 6 до 24 місяців) вказано в докладному описі товару.

Відповідно до закону «Про захист прав споживача» обмін або повернення товару можливий протягом перших 14 днів після покупки. Винятки становлять витратні матеріали, струни, світлофільтри, вакуумні лампи для гітарних підсилювачів, лампи розжарювання для світлових приладів, засоби по догляду, товари, так чи інакше пов'язані з гігієною (губні гармоніки, мундштуки і т.п.)

На LED випромінювачі і лазерні діоди для світлових приладів, акумуляторні батареї гарантія становить 3 місяці.

Коментарів поки що немає

20 товарів цієї категорії:

Product added to compare.