DUNLOP 7017 PIN PULLER & BOTTLE OPENER Ключи для намотки струн фото

DUNLOP 7017 PIN PULLER & BOTTLE OPENER Ключи для намотки струн

DUNLOP
30684
Є в наявності
107 грн.

 
Ключ для извлечения шпилек из бриджа акустической гитары + открывалка. Этот запатентованный ключ для снятия бриджевых шпилек и, в нагрузку , "открывалка" для бутылок имеет эргономичный дизайн, и, самое главное, полностью исключает шансы повредить шпильки при снятии. Работать с этим ключем легко и просто как с 6-струнными, так и 12-струнными акустическими гитарами. Отверстие сверху позволяет закреплять ключ на брелок для ключей, конструкция из пластика и металла прослужит много лет... и бутылку есть чем открыть :) !

На всі товари, що включають в себе електронні і механічні компоненти, ми надаємо гарантію. Гарантійний термін (від 6 до 24 місяців) вказано в докладному описі товару.

Відповідно до закону «Про захист прав споживача» обмін або повернення товару можливий протягом перших 14 днів після покупки. Винятки становлять витратні матеріали, струни, світлофільтри, вакуумні лампи для гітарних підсилювачів, лампи розжарювання для світлових приладів, засоби по догляду, товари, так чи інакше пов'язані з гігієною (губні гармоніки, мундштуки і т.п.)

На LED випромінювачі і лазерні діоди для світлових приладів, акумуляторні батареї гарантія становить 3 місяці.

Коментарів поки що немає

11 товарів цієї категорії:

Product added to compare.