DUNLOP M115 MXR DISTORTION III Педаль эффектов фото

DUNLOP M115 MXR DISTORTION III Педаль эффектов

DUNLOP
20345
Є в наявності
2 463 грн.

 
Новый MXR Distortion III устанавливает новые стандарты качества и тона дисторшн эффектов. Созданный с использованием отборных электронных компонентов, Distortion III позволяет получить звучание от легкого поющего овердрайва до массивного кранча а-ля Маршалл Плекси. Натуральность и ламповая теплота звучания делают эту педаль довольно универсальной. Широкий спектр применения, натуральное звучание и надежная конструкция - в Distortion III есть все, что нужно для того, чтобы поднять свой звук на новый уровень!
Гарантия
12 месяцев
Производство
США
Управление
Чувствительность (уровень искажений), тон (частотная коррекция), выходной уровень сигнала
Эффекты
Эффект дисторшн
Питание
Питание от батареи 9В или адаптера пиания Dunlop ECB003

На всі товари, що включають в себе електронні і механічні компоненти, ми надаємо гарантію. Гарантійний термін (від 6 до 24 місяців) вказано в докладному описі товару.

Відповідно до закону «Про захист прав споживача» обмін або повернення товару можливий протягом перших 14 днів після покупки. Винятки становлять витратні матеріали, струни, світлофільтри, вакуумні лампи для гітарних підсилювачів, лампи розжарювання для світлових приладів, засоби по догляду, товари, так чи інакше пов'язані з гігієною (губні гармоніки, мундштуки і т.п.)

На LED випромінювачі і лазерні діоди для світлових приладів, акумуляторні батареї гарантія становить 3 місяці.

Коментарів поки що немає

20 товарів цієї категорії:

Product added to compare.