Fender American Ultra II Stratocaster HSS EB Ultraburst – це електрогітара для найвибагливіших музикантів, які цінують інновації, найвищу якість та бездоганний стиль. Ця модель є новим поколінням інструментів з флагманської серії American Ultra II, створеної для тих, хто прагне максимальної продуктивності і тональної універсальності.
Корпус гітари виготовлений із добірної вільхи з вишуканими контурами, що забезпечують максимальний комфорт під час гри. Колір Ultraburst надає інструменту класичної елегантності, притягуючи погляди на сцені. Гриф з клена радіального розпилу з профілем Modern "D" та ультратонким сатиновим покриттям пропонує зручність гри на найвищому рівні. Радіус накладки з ебоні становить 10-14 дюймів, що дозволяє однаково комфортно грати як акорди, так і складні соло. Ультразакруглені краї грифу та бічні точки Luminlay, які світяться у темряві, роблять цей інструмент справжнім фаворитом як на сцені, так і в студії.
В основі звучання Fender American Ultra II Stratocaster HSS EB лежить потужна комбінація звукознімачів: пара Ultra II Noiseless Hot Strat і хамбакер Haymaker. Така конфігурація забезпечує неймовірну тональну різноманітність – від кришталево чистого звучання до насичених та агресивних соло. Завдяки запатентованому перемикачу S-1, можна розділяти хамбакер для отримання ще більшої кількості звукових відтінків.
До додаткових інновацій входять двоточкове тремоло American Ultra з полірувальними сідлами з нержавіючої сталі, холоднокатаним сталевим блоком і зручним вставним важелем. Механіка доповнюється надійними фіксуючими кілками, що забезпечують стабільний лад, та одношаровим анодованим алюмінієвим пікгардом, що надає інструменту сучасного вигляду.
Fender American Ultra Stratocaster HSS EB Ultraburst – це не просто електрогітара, а ідеальний інструмент для музикантів, які прагнуть до досконалості. Завдяки безмежній універсальності, винятковому звуку та інноваційному дизайну, ця модель готова надихнути на нові висоти.
- Додатково
- Звукознімачі: бридж позиція Haymaker Humbucker, середня позиція Ultra II Noiseless Hot Strat, нек позиція Ultra II Noiseless Hot Strat
Струни: Fender USA 250L Nickel Plated Steel (.009-.042 Gauges) - Кількість струн
- 6
- Кількість ладів
- 22
- Матеріал деки
- Вільха
- Матеріал грифа
- Клен/Ебоні
- Форма корпусу
- Stratocaster
- Тип кріплення грифа
- Зболчений
- Регулятори
- 1 гучність, 2 тон, 5-позиційний перемикач
- Колір
- Sunburst
- Тип
- Електрогітари
- Вид
- Правосторонні
- Звукознімачі
- H-S-S
- Тремоло
- Є
- Мензура
- 25.5" (648 мм)
- Профіль грифа
- Modern "D"
- Бридж
- 2-Point American Ultra Synchronized Tremolo with Polished Stainless Steel Block Saddles and Cold Rolled Steel Block
- Кілки
- Deluxe Cast/Sealed Locking
- Інкрустація
- На грифі у вигляді точок
- Гарантія
- 12 місяців (на механічні компоненти)
Доставка
- самовивіз з нашого магазину
- кур'єром на адресу за домовленістю
- безкоштовна доставка при замовленні від 5000 грн. до відділення транспортної компанії вашого міста
- Нова Пошта самовивіз з відділення
- Нова Пошта адресна доставка
Оплата
- Безготівкова оплата без ПДВ
- Оплата готівкою
- Платіжними картами Visa і Mastercard
- Кредит "Оплата частинами" Приватбанк (Не поширюється на Акційні товари)
- УВАГА! Додаткові знижки не застосовуються до акційних товарів.
На всі товари, що включають в себе електронні і механічні компоненти, ми надаємо гарантію. Гарантійний термін (від 6 до 24 місяців) вказано в докладному описі товару.
Відповідно до закону «Про захист прав споживача» обмін або повернення товару можливий протягом перших 14 днів після покупки. Винятки становлять витратні матеріали, струни, світлофільтри, вакуумні лампи для гітарних підсилювачів, лампи розжарювання для світлових приладів, засоби по догляду, товари, так чи інакше пов'язані з гігієною (губні гармоніки, мундштуки і т.п.)
На LED випромінювачі і лазерні діоди для світлових приладів, акумуляторні батареї гарантія становить 3 місяці.
feedback Поскаржитись на відгук