DUNLOP 654C FORMULA 65 SET Средство по уходу за гитарой фото

DUNLOP 654C FORMULA 65 SET Средство по уходу за гитарой

DUNLOP
20392
Є в наявності
291 грн.

 
Набор: очиститель Formula 65 + полировочная тканевая салфетка Dunlop Formula65 Polish&Cleaner: быстро и качественно очищает. Восстанавливает лоск любого полированного покрытия. Оставляет после себя нежирный микро-тонкий защитный слой. Идеален для ежедневного использования. Объем: 118 мл Спрей с распылителем. Dunlop Polish Cloth: фланелевая салфетка, 100% хлопковая ткань без пропитки. Отлично подходит для применения с лимонным маслом, полиролем и очистителем для струн.

На всі товари, що включають в себе електронні і механічні компоненти, ми надаємо гарантію. Гарантійний термін (від 6 до 24 місяців) вказано в докладному описі товару.

Відповідно до закону «Про захист прав споживача» обмін або повернення товару можливий протягом перших 14 днів після покупки. Винятки становлять витратні матеріали, струни, світлофільтри, вакуумні лампи для гітарних підсилювачів, лампи розжарювання для світлових приладів, засоби по догляду, товари, так чи інакше пов'язані з гігієною (губні гармоніки, мундштуки і т.п.)

На LED випромінювачі і лазерні діоди для світлових приладів, акумуляторні батареї гарантія становить 3 місяці.

Коментарів поки що немає

20 товарів цієї категорії:

Product added to compare.