DUNLOP BG95 CRYBABY BUDDY GUY SIGNATURE WAH Педаль эффектов фото

DUNLOP BUDDY GUY CRY BABY WAH Педаль wah-wah (BG95)

DUNLOP
20311
Є в наявності
6 495 грн.

 

Эта новая модель создана в дань уважения легендарного блюзового гитариста Бадди Гая, который внес огромный вклад в развитие музыкальной культуры и ввел wah-wah педали в блюзовое направление

Модель оснащена индуктором Fasel для более классического и мягкого звучания. Педаль имеет два режима работы: "Deep" и "BG", которые можно выбрать при помощи переключателя сбоку педали. Режим "Deep" предлагает "большое и хриплое рычание", а "BG" - фирменное звучание Бадди Гая, теплый и яркий звенящий тон. ЖК индикатор на педали показывает каком режиме включена педаль. Дополнительный индикатор отображает включение педали.

Гарантия
12 месяцев
Производство
США
Управление
Включение, выбор 2-х режимов работы педали: "Deep", "BG"
Эффекты
Wah-wah
Питание
Батарея 9В или адаптер Dunlop ECB003 (опция)
Размеры
254 x 102 x 64 мм

На всі товари, що включають в себе електронні і механічні компоненти, ми надаємо гарантію. Гарантійний термін (від 6 до 24 місяців) вказано в докладному описі товару.

Відповідно до закону «Про захист прав споживача» обмін або повернення товару можливий протягом перших 14 днів після покупки. Винятки становлять витратні матеріали, струни, світлофільтри, вакуумні лампи для гітарних підсилювачів, лампи розжарювання для світлових приладів, засоби по догляду, товари, так чи інакше пов'язані з гігієною (губні гармоніки, мундштуки і т.п.)

На LED випромінювачі і лазерні діоди для світлових приладів, акумуляторні батареї гарантія становить 3 місяці.

Коментарів поки що немає

20 товарів цієї категорії:

Product added to compare.