D`ADDARIO J1010 3/4M Prelude 3/4M Струны для смычковых фото

D`ADDARIO J1010 3/4M Prelude 3/4M Струны для смычковых

D"ADDARIO
28766
Є в наявності
1 869 грн.

 
Струны для смычковых инструментов D’addario Prelude с цельным стальным сердечником, имеют яркое, но не резкое, свойственное стальным струнам звучание. Также в список достоинств Prelude входят исключительная стабильность строя, и прекрасная отдача при игре смычком. Струны для смычковых инструментов D’addario Prelude идеально подходят для студентов, благодаря сочетанию качества звучания, долговечности и доступности. Подходит для всех типов виолончелей, включая модели с магнитными и пъезозвукоснимателями. J1010 3/4M - струны для виолончели Размер 3/4 Цельный стальной сердечник A (никелевая намотка) D (никелевая намотка) G (никелевая намотка) C (никелевая намотка) Средней жесткости

На всі товари, що включають в себе електронні і механічні компоненти, ми надаємо гарантію. Гарантійний термін (від 6 до 24 місяців) вказано в докладному описі товару.

Відповідно до закону «Про захист прав споживача» обмін або повернення товару можливий протягом перших 14 днів після покупки. Винятки становлять витратні матеріали, струни, світлофільтри, вакуумні лампи для гітарних підсилювачів, лампи розжарювання для світлових приладів, засоби по догляду, товари, так чи інакше пов'язані з гігієною (губні гармоніки, мундштуки і т.п.)

На LED випромінювачі і лазерні діоди для світлових приладів, акумуляторні батареї гарантія становить 3 місяці.

Коментарів поки що немає

12 товарів цієї категорії:

Product added to compare.