D`ADDARIO J910LM Prelude LM Струны для смычковых фото
D`ADDARIO J910LM Prelude LM Струны для смычковых фото
D`ADDARIO J910LM Prelude LM Струны для смычковых фото
D`ADDARIO J910LM Prelude LM Струны для смычковых фото

D`ADDARIO J910LM Prelude LM Струны для смычковых

D"ADDARIO
1 Reviews
19507
Є в наявності
902 грн.

 
Струны для смычковых инструментов D’addario Prelude с цельным стальным сердечником, имеют яркое, но не резкое, свойственное стальным струнам звучание. Также в список достоинств Prelude входят исключительная стабильность строя, и прекрасная отдача при игре смычком. Струны для смычковых инструментов D’addario Prelude идеально подходят для студентов, благодаря сочетанию качества звучания, долговечности и доступности. Подходит для всех типов альтов, включая модели с магнитными и пъезозвукоснимателями. J 910 LM - струны для альта Длина 16"+ A (алюминиевая намотка) D (алюминиевая намотка) G (никелевая намотка) C (никелевая намотка) средней жесткости

На всі товари, що включають в себе електронні і механічні компоненти, ми надаємо гарантію. Гарантійний термін (від 6 до 24 місяців) вказано в докладному описі товару.

Відповідно до закону «Про захист прав споживача» обмін або повернення товару можливий протягом перших 14 днів після покупки. Винятки становлять витратні матеріали, струни, світлофільтри, вакуумні лампи для гітарних підсилювачів, лампи розжарювання для світлових приладів, засоби по догляду, товари, так чи інакше пов'язані з гігієною (губні гармоніки, мундштуки і т.п.)

На LED випромінювачі і лазерні діоди для світлових приладів, акумуляторні батареї гарантія становить 3 місяці.

1 Reviews

От Бога
Сколько же я струн попробовал за всю свои жизнь, но поседние 3 года остановился только на этих: мягкие, бархатистые и служат долго. Правда было раз порвалась.
on

13 товарів цієї категорії:

Product added to compare.