DIMARZIO DP417C AREA T Neck Звукосниматель для гитары фото

DIMARZIO DP417C AREA T Neck Звукосниматель для гитары

DIMARZIO
25313
Є в наявності
2 883 грн.

 
В AREA T Neck есть четкость и глубина, которые так ценят фанаты телекастеров. Модели AREA `58 и AREA `61 стали прорывом в создании стековых звукоснимателей с классическим звучанием и шумоподавлением для стратокастера. Эта технология использована теперь для создания серии звукоснимателей для телекастера. В AREA T Neck есть четкость и глубина, которые так ценят фанаты телекастеров. Наша новая технология позволяет кроме полного отсутствия шумов оснастить звукосниматель классической никелевой крышкой, при этом без ущерба для звучания. Тембр: Верх: 7 Середина: 5,5 Низ: 6
Гарантия
12 месяцев
Производство
США
Кабель
4-х контактный
Магнит
AlNiCo2
Позиция
Возле грифа
Типы гитар
Телекастер
Шумоподавление
Да
Сопротивление по пост. току, кОм
7.83
Выходное напряжение, мВ
95

На всі товари, що включають в себе електронні і механічні компоненти, ми надаємо гарантію. Гарантійний термін (від 6 до 24 місяців) вказано в докладному описі товару.

Відповідно до закону «Про захист прав споживача» обмін або повернення товару можливий протягом перших 14 днів після покупки. Винятки становлять витратні матеріали, струни, світлофільтри, вакуумні лампи для гітарних підсилювачів, лампи розжарювання для світлових приладів, засоби по догляду, товари, так чи інакше пов'язані з гігієною (губні гармоніки, мундштуки і т.п.)

На LED випромінювачі і лазерні діоди для світлових приладів, акумуляторні батареї гарантія становить 3 місяці.

Коментарів поки що немає

20 товарів цієї категорії:

Product added to compare.