DIMARZIO DP110W FS-1 (WHITE) Звукосниматель для гитары фото

DIMARZIO DP110W FS-1 (WHITE) Звукосниматель для гитары

DIMARZIO
19942
Є в наявності
1 553 грн.

 
Некоторые гитаристы считают, что стандартный бриджевый звукосниматель на Strat®-ах звучит чисто и прозрачно, но кому-то может показаться, что он звучит уж чересчур ярко. Если Вы причисляете себя к группе этих «кому-то», то модель FS-1™ для Вас. FS-1™ громче (приблизительно на 25% ) стандартных датчиков, и имеет более гладкое и плотное звучание. Если добавить к к FS-1™ в бридже парочку True Velvet™ в мидл и нек, Вы получите отлично сбалансированный тон на всех пяти позициях. Для получения более агрессивного звучания можно установить FS-1™ во все три позиции. Тембр: Верх: 7,5 Середина: 6,5 Низ: 6
Гарантия
12 месяцев
Производство
США
Кабель
2-х контактный
Магнит
AlNiCo 5
Позиция
Возле бриджа
Типы гитар
Стратокастер и подобные
Шумоподавление
Нет
Сопротивление по пост. току, кОм
14,23
Выходное напряжение, мВ
160

На всі товари, що включають в себе електронні і механічні компоненти, ми надаємо гарантію. Гарантійний термін (від 6 до 24 місяців) вказано в докладному описі товару.

Відповідно до закону «Про захист прав споживача» обмін або повернення товару можливий протягом перших 14 днів після покупки. Винятки становлять витратні матеріали, струни, світлофільтри, вакуумні лампи для гітарних підсилювачів, лампи розжарювання для світлових приладів, засоби по догляду, товари, так чи інакше пов'язані з гігієною (губні гармоніки, мундштуки і т.п.)

На LED випромінювачі і лазерні діоди для світлових приладів, акумуляторні батареї гарантія становить 3 місяці.

Коментарів поки що немає

20 товарів цієї категорії:

Product added to compare.