DUNLOP CSP101SL MXR CUSTOM SHOP SCRIPT PHASE 90 with LED Педаль эффектов фото

DUNLOP CSP101SL MXR CUSTOM SHOP SCRIPT PHASE 90 with LED Педаль эффектов

DUNLOP
30158
Розпродано
3 079 грн.
 
Часто копируемый, но так никогда и не воссозданный конкурентами на 100%, эксклюзивный классический Phase 90 с рукописным "script" логотипом - святой грааль коллекционеров по всему миру. Оригинальная версия была доступна в продаже в конце 70-х годов и собственно создала то самое классическое звучание фазового шифтера, которое можно услышать на множестве записей, начиная от хард рока, джаза до фанка. MXR Custom Shop Script Phase 90 в точности воссоздает динамику и ясность звучания оригинала, с необыкновенно мягким, гладким звучанием фазера и уменьшенным диапазоном амплитуды колебаний. Размещено все это счастье в корпусе в духе винтаж - оранжевое покрытие, рукописный логотип MXR Phase90, а так же светодиодная индикация включения. Изготовлено в MXR Custom Shop.
Гарантия
12 месяцев
Производство
США
Эффекты
Phaser

На всі товари, що включають в себе електронні і механічні компоненти, ми надаємо гарантію. Гарантійний термін (від 6 до 24 місяців) вказано в докладному описі товару.

Відповідно до закону «Про захист прав споживача» обмін або повернення товару можливий протягом перших 14 днів після покупки. Винятки становлять витратні матеріали, струни, світлофільтри, вакуумні лампи для гітарних підсилювачів, лампи розжарювання для світлових приладів, засоби по догляду, товари, так чи інакше пов'язані з гігієною (губні гармоніки, мундштуки і т.п.)

На LED випромінювачі і лазерні діоди для світлових приладів, акумуляторні батареї гарантія становить 3 місяці.

Коментарів поки що немає

20 товарів цієї категорії:

Product added to compare.