DIMARZIO DP233 ANGEL PZ Звукосниматель для гитары фото
DIMARZIO DP233 ANGEL PZ Звукосниматель для гитары фото
DIMARZIO DP233 ANGEL PZ Звукосниматель для гитары фото
DIMARZIO DP233 ANGEL PZ Звукосниматель для гитары фото

DIMARZIO DP233 ANGEL PZ Звукосниматель для гитары

DIMARZIO
29619
Є в наявності
4 213 грн.

 
Система Dimarzio Angel™ PZ сочетает в себе пьезозвукосниматель Shadow Nanoflex с предусилителем, и адаптирована для получения классического акустического звучания. Система Angel™ PZ включает в себя пьезозвукосниматель для установки под порожек струнодержателя, компактный предусилитель и регулятор громкости, установленный внутри резонаторного отверстия для легкого доступа. Предусилитель питается от 9-вольтовой батареи (не входит в комплект), которая установливается в специальный отсек возле грифа. Angel™ PZ работает со стандартными бронзовыми струнами, но также без проблем может использоваться с никелированными.
Гарантия
12 месяцев
Кабель
1-контактный
Позиция
Под порожком
Типы гитар
Акустические гитары
Сопротивление по пост. току, кОм
1.66 кОм

На всі товари, що включають в себе електронні і механічні компоненти, ми надаємо гарантію. Гарантійний термін (від 6 до 24 місяців) вказано в докладному описі товару.

Відповідно до закону «Про захист прав споживача» обмін або повернення товару можливий протягом перших 14 днів після покупки. Винятки становлять витратні матеріали, струни, світлофільтри, вакуумні лампи для гітарних підсилювачів, лампи розжарювання для світлових приладів, засоби по догляду, товари, так чи інакше пов'язані з гігієною (губні гармоніки, мундштуки і т.п.)

На LED випромінювачі і лазерні діоди для світлових приладів, акумуляторні батареї гарантія становить 3 місяці.

Коментарів поки що немає

20 товарів цієї категорії:

Product added to compare.