Цифрове піаніно YAMAHA Clavinova CSP-275 (White)
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Новий

Цифрове піаніно YAMAHA Clavinova CSP-275 (White)

155 934 грн. (з податком) 155 934 грн. (без податку)
block Розпродано

УВАГА!

Перед оплатою уточнюйте ціну та фактичну наявність 

(068)362-62-80

Цифрові піаніно серії Clavinova CSP-200 дозволяють навіть новачкам легко грати свої улюблені пісні. Вони оснащені унікальною підсвіткою клавіш Stream Lights, яка підказує вам коли та які клавіші натискати, а також додатком Smart Pianist, який дозволяє керувати інструментом за допомогою смарт-пристрою. Завдяки автентичному відчуттю гри та розкішному багатому звучанню, як у рояля, CSP-275 подарує вам незрівнянне задоволення від гри.

Інтуїтивно зрозуміле управління з додатком Yamaha Smart Pianist

Додаток Yamaha Smart Pianist дає вам повний, детальний контроль над інструментом із вашого смарт пристрою. Ця інтуїтивно зрозуміла програма дозволяє легко вибрати потрібний тембр із різноманітних звуків інструментів і навіть перемикатися між різними віртуальними просторами для виконання та їх акустичним середовищем (наприклад, концертним залом чи собором).

*Додаток Yamaha Smart Pianist доступний в App Store і Google Play.

Навчитись грати - це просто!

Yamaha CSP руйнує сформовані у багатьох стереотипи, що навчитися грати на піаніно - це тривалий і складний процес. Спеціальний додаток аналізує музику, яку ви бажаєте зіграти, а потім створює фортепіанний акомпанемент для вас. Все що вам потрібно - слідувати за спеціальною підсвіткою Stream Lights!

Виберіть улюблену пісню з вашої музичної бібліотеки. Завантажте пісню в додаток Smart Pianist і використовуйте функцію “Audio to Score” для створення акордів і нот. 

Все готово! Просто слідкуйте за підказками Stream Lights, які скеровують ваші пальці під час виконання!

Функція Stream Lights освітлює потрібні клавіші, роблячи музику ще захопливішою

Навіть якщо ви не вмієте читати ноти, підсвітка Stream Lights, що використовується разом із інтерактивними партитурами в додатку Smart Pianist, підкаже вам які наступні клавіші натискати, щоб зробити вашу музичну практику ще приємнішою. Ви також можете встановити цю функцію лише для лівої чи правої руки або сповільнити темп у важких партіях, щоб полегшити тренування. Існує навіть функція Guide, яка призупиняє пісню, доки ви не натиснете правильні клавіші.

Практикуйте свої улюблені пісні з широкого асортименту попередньо встановлених композицій

Цифрове піаніно Clavinova CSP-275 містить великий вибір попередньо встановлених пісень, від добре відомих популярних і класичних мелодій до практичних вправ та етюдів. Переглядайте ноти в додатку Yamaha Smart Pianist і використовуйте Stream Lights для допомоги під час ваших тренувань. Крім того, ви можете додавати нові пісні до своєї колекції в додатку Smart Pianist.

Функция “Audio to Score” для створення акордів та нот пісень з вашого плейлиста

Якщо ви хочете зіграти пісню, але не знаєте, з чого почати або що робити, просто скористайтеся функцією Audio to Score, включеною в додаток Yamaha Smart Pianist. Програма аналізує MP3 та інші аудіодані пісень і створює послідовність акордів із понад 50 варіантами акомпанементу відповідно до вашого рівня гри. Все, що вам потрібно зробити, це слідувати за підсвіткою клавіш.

Додайте різноманітність до свого виконання за допомогою арсеналу тембрів і стилів автоматичного акомпанементу

Clavinova CSP-275 пропонує неперевершену здатність до музичної експресії з величезною різноманітністю тембрів інструментів, які сховані в їхньому простому, елегантному корпусі. Завдяки широкому спектру стилів автоакомпанементу, серія CSP дозволяє вам насолоджуватися чудовим звучанням з автентичним акомпанементом, який збагатить ваше виконання у різноманітних музичних жанрах.

Витончена реалістичність фортепіано

Цифрові фортепіано Clavinova - це дивовижне поєднання більш ніж столітнього досвіду, накопиченого під час виробництва акустичних фортепіано, з новітніми цифровими технологіями, створене, щоб дати вам найкращий досвід гри. Серія CSP-200 пропонує  неймовірно реалістичні відчуття при грі, наближені до рояля, а також прекрасний виразний звук, надихаючи вас і спонукаючи до нових музичних вершин.

Клавіатура GrandTouch-S™ c дерев'яними клавішами

Новітня клавіатура Yamaha відрізняється широким динамічним діапазоном і точним відгуком на кожен нюанс дотику, надаючи піаністу широкий діапазон тембрів - від ніжного до яскравого. Високотехнологічні молоточки відтворюють приємний відгук, що відчувається при ударі по струнах, що дозволяє точно контролювати тон. Білі клавіші з синтетичної слонової кістки і чорні клавіші з синтетичного чорного дерева запобігають ковзанню навіть під час тривалої гри. Все як у справжнього рояля.

Клавіатура GrandTouch-S моделі CSP-275 оснащена дерев'яними білими клавішами, які демонструють досвід Yamaha в області виготовлення акустичних піаніно і роялів. Як і у випадку з клавіатурами рояля, основа кожної білої клавіші вирізана з відбірного масиву добре висушеної деревини, що робить клавіші більш стійкими до деформації, ніж клавіатури, виготовлені з ламінованого дерева. Дерев'яна текстура і структура клавіш створюють відчуття рояля.

Механізм з ефектом "Escapment"

Даний механізм в роялі швидко відводить молотки від струн після удару по ним, щоб запобігти будь-якому впливу на вібрацію струни. Цей механізм створює відчуття легкого клацання при м'якому натисканні на клавішу. 

Клавіатури Clavinova оснащені механізмом, який відтворює це відчуття в нижній частині ходу клавіші. Вони були сконструйовані таким чином, що клацання помітне тільки при найлегшому натисканні клавіші, як на клавіатурі рояля. Ці клавіатури були відрегульовані для забезпечення додаткового тертя, яке врівноважує репетицію клавіш і відгук без зниження продуктивності.

Філософія дизайну

Піаніно Clavinova відрізняється чудовими можливостями гри та універсальними функціями, а також вишуканим автентичним дизайном, в якому компактна форма поєднується із сучасною естетикою інструмента, що задає сучасні стандарти для фортепіано. В основі концепції дизайну Clavinova лежить те, як музикант відчуває себе, коли сідає за фортепіано Clavinova. Непотрібні елементи вилучені з поля зору піаніста, щоб створити переконливо природний простір, що нагадує антураж акустичного піаніно. Це свідчить про увагу Yamaha до музикантів, які займаються на Clavinova і грають на акустичних роялях - вони можуть вийти на сцену без напруги та занепокоєння, тому що все відчувається природно, як і повинно бути. Фортепіано Clavinova - це частина повсякденного життя музикантів: сучасні акценти і колірні варіації доступні для поєднання з будь-яким дизайном інтер'єру або стилем життя.

Grand Expression Modeling

Grand Expression Modeling - це новаторська нова технологія, яка дозволяє піаністам використовувати свої техніки для створення безмежних тональних варіацій, унікальних для роялів. Взаємодія і гра молоточків, демпферів і струн всередині рояля відгукуються на найдрібніші нюанси дотиків піаніста, створюючи безмежний діапазон тональної експресії. Можливість змінювати інтенсивність і швидкість дотику для отримання різних тонів додає ще один вимір радості музичного вираження.

Це дозволяє змінювати звучання, граючи на клавішах з різною глибиною і з різною швидкістю, навіть при використанні таких прийомів, як трелі або легато, або підкреслюючи основну мелодію поверх акомпанементу. Grand Expression Modeling чудово відтворює результат, очікуваний від цих технік, у багатьох відомих піснях. Гра таких п'єс на дуже виразному фортепіано допомагає піаністу вивчити різні техніки і відчути таку саму радість експресії, що і художник, тільки через звучання.

Звучання роялів Yamaha CFX та Bösendorfer Imperial
Yamaha CFX і Bösendorfer Imperial

Звуки рояля Clavinova записані з декількох всесвітньо відомих концертних роялів. Один з них - CFX, найкращий концертний рояль Yamaha. Піаністи усього світу зачаровані вражаючим, співочим, багато виразним звуком CFX в концертних залах. Ще один концертний рояль - Imperial, флагманська модель Bösendorfer, освяченого століттями віденського фортепіанного бренду. Imperial відомий своїм достатком фарб і природною теплотою. Компанія Yamaha точно відтворює особливості цих концертних роялів, ретельно записуючи весь тональний діапазон кожної з 88 клавіш, вловлюючи найбільш гармонійні тембри, які може запропонувати кожна модель.

Моделювання резонансу Virtual Resonance Modeling (VRM) 
Virtual Resonance Modeling (VRM)
 

Одна з принад рояля - це симпатичний резонанс, який створюється вібрацією всього інструменту. Фортепіано Clavinova ретельно відтворює цей багатий резонанс, за допомогою новаторської технології, яка називається моделюванням віртуального резонансу (VRM). VRM створює багатий різноманітний звук, імітуючи складні симпатичні тони, відтворені, коли коливання струн поширюється на деку та інші струни, відповідно до синхронізації і інтенсивності натискання клавіш і педалювання. Фортепіано серії CSP-200, навіть відтворюють звуки, які видають демпфери, коли вони піднімаються від струн, на додаток до резонансу дуплексного масштабування, струн, деки і корпусу. Фортепіано Clavinova - дозволяє вам насолоджуватися миттєвою динамікою і глибоким звучанням, яке відтворюються всім корпусом рояля.

Імерсивне звучання з ефектом присутності - навіть в навушниках!
Бінауральной семплинг

Бінауральне семплювання - це метод, при якому спеціальні мікрофони розміщуються на голові манекена в тих же положеннях, що і вуха піаніста, щоб вловлювати звуки фортепіано так, як вони звучать в реальності. Ми вибрали цей метод для створення атмосфери і повного природного резонансу акустичних фортепіано в Clavinova. Саме це змушує піаністів відчувати себе, ніби вони сидять за роялем, навіть коли вони грають в навушниках. Гра настільки приємна, що вони забувають про те, що на них вдягнені навушники, скільки б вони не продовжували грати.

На фортепіано серії CSP-200 бінауральне семплювання використовувалося для Bösendorfer Imperial, а також для Yamaha CFX. Yamaha забезпечує стереозвук високої роздільної здатності, за допомогою спеціально розробленої манекен-голови, що була використана для запису.

Ми також розробили функцію Stereophonic Optimizer - для досягнення того ж ефекту для фортепіанних ефектів. Технологія Stereophonic Optimizer відтворює природне поширення звуку в навушниках майже так само точно, як бінауральне семплювання для тембрів фортепіано, відмінних від CFX і Imperial.

Двосмугова акустична система

Завдяки потужному підсилювачу та двосмуговій акустичній системі CSP-275 звучить не тільки гучно, але й насичено. Окремі динаміки для відтворення середніх та високих частот відтворюють чисте та глибоке звучання для повного занурення у музику.

Бездротове підключення Bluetooth® Audio

Ви можете відтворювати музику через аудіосистему фортепіано CSP-200 за допомогою смарт-пристрою з підтримкою Bluetooth. Насолоджуйтесь грою разом з улюбленими піснями з вашого смарт-пристрою.

Підтримка Bluetooth® MIDI

Це зручне бездротове з’єднання між інструментом і застосунком Smart Pianist (на вашому смарт-пристрої) дозволяє вам повністю зосередитися на грі та насолоджуватися музикою, не турбуючись про кабелі.

Підключення мікрофона

Ви можете насолоджуватися караоке з піснями, збереженими на вашому Clavinova або завантаженими треками. Текст пісні (лише англійською) відображається в додатку Smart Pianist, а слова змінюють колір у міру просування пісні, тож ви точно знатимете, коли слід вступити. Підключіть мікрофон, і ви можете співати разом із власним акомпанементом. Вбудований гармонізатор Vocal Harmony створює комплексні звукові гармонії, збагачуючи ваш голос і навіть здатний коригувати висоту вокала!

Мультитрековий запис

Функція запису цифрових піаніно Clavinova дозволяє записувати своє виконання* одним дотиком, що корисно, коли ви хочете об'єктивно оцінити свою гру. Крім того, ви можете записати до 16 доріжок для одночасного відтворення, тож ви зможете індивідуально записувати партії лівої та правої рук, або додавати додаткові партії з різними тембрами.

*Записи виконуються у форматі MIDI, а також можуть бути записані в додатку Smart Pianist.

Підключення USB Type-C

В комплекті з CSP-275 додається USB-кабель (від Type-C до Type-C), тож користувачі, які мають смарт-пристрій із роз’ємом Type-C, можуть зручно підключити інструмент до свого смарт-пристрою за допомогою одного кабелю та без потреби у купівлі додаткових перехідників.

40980
Характеристики
Колір
Білий (White)
Білий (White)
Механіка
Молоточкова механіка GrandTouch-S з дерев'яними білими клавішами, з верхом клавіш зі штучної слонової кістки і чорного дерева. Імітація ефекту Escapement
Вихід для навушників
2 виходи для навушників
Гарантія
12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування
Виробництво
Індонезія
Клавіатура
88 повнорозмірних динамічних клавіш
Комплектація
Піаніно, посібник користувача, кабель живлення, фірмова банкетка, USB кабель
Ефекти
Ревербератор (65 пресетів), Master EQ (5 пресетів), вокальна гармонізація VH (44 пресети)
Композиції
403 композиції
Тембри
Тембри: 772 Voices + 47 Drum/SFX Kits (Включаючи концертний рояль Yamaha CFX, Bösendorfer Imperial, Binaural Sampling CFX)
Дисплей
Залежить від мобільного пристрою
Контролери
3 педалі: Damper (з ефектом half pedal), Sostenuto, Soft, Glide, Song Play/Pause, Style Start/Stop, Volume, і т.д.
Поліфонія
256 нот
USB TO DEVICE
Так
Пам'ять
Залежить від мобільного пристрою
Секвенсор
16-трековий
Тон-генератор
Grand Expression Modeling
Акустика
2 х (50Вт+50Вт), (16см + 8см x 2)
Метроном
5 - 500, функція Tap Tempo
Розділення клавіатури
Dual/Layers/Split/Harmony
Пристрій зберігання
Залежить від мобільного пристрою
USB TO HOST
Так (Type C), передача аудіо та MIDI
Стилі
495 стилів акомпанементу
Вага
67 кг
67 кг
Розміри
1412 х 1041 х 465 мм
MIDI
In /Out /Thru
Додаткові дані
AUX In/Out, AUX pedal, Stereo Sustain, Key-off, String Resonance, Smooth Release, Damper Resonance, Virtual Resonance Modeling
Intelligent Acoustic Control (IAC), Cистема Acoustic Optimizer, Piano Room

На всі товари, що включають в себе електронні і механічні компоненти, ми надаємо гарантію. Гарантійний термін (від 6 до 24 місяців) вказано в докладному описі товару.

Відповідно до закону «Про захист прав споживача» обмін або повернення товару можливий протягом перших 14 днів після покупки. Винятки становлять витратні матеріали, струни, світлофільтри, вакуумні лампи для гітарних підсилювачів, лампи розжарювання для світлових приладів, засоби по догляду, товари, так чи інакше пов'язані з гігієною (губні гармоніки, мундштуки і т.п.)

На LED випромінювачі і лазерні діоди для світлових приладів, акумуляторні батареї гарантія становить 3 місяці.

Доставка

По Кременчуку, Полтаві
  • самовивіз з нашого магазину
  • кур'єром на адресу за домовленістю
  • безкоштовна доставка при замовленні від 5000 грн. до відділення транспортної компанії вашого міста
По Україні
  • Нова Пошта самовивіз з відділення
  • Нова Пошта адресна доставка

Оплата

  • Безготівкова оплата без ПДВ
  • Оплата готівкою
  • Платіжними картами Visa і Mastercard
  • Кредит "Оплата частинами" Приватбанк (Не поширюється на Акційні товари)
  • УВАГА! Додаткові знижки не застосовуються до акційних товарів.