DUNLOP FFM2 FUZZ FACE MINI GERMANIUM Гитарный эффект фузз фото

DUNLOP FFM2 FUZZ FACE MINI GERMANIUM Гитарный эффект фузз

DUNLOP
30164
Розпродано
4 003 грн.
 

Семейство педалей Fuzz Face Mini представляет собой ни что иное, как винтажное звучание Fuzz Face в компактном размере, плюс несколько важных современных фишек, таких как "true bypass", яркий светодиод, вход для адаптера питания и удобный отсек для батареи.

 

Dunlop FFM2 Fuzz Face Mini Germanium основан на ранних фузз педалях образца ’66-’68 годов на не подобранной паре германиевых транзисторов.

 

Dunlop FFM3 Fuzz Face Mini Jimi Hendrix полностью повторяеть цепь педали JHF1 - плотный густой фузз, который можно услышать на записях Джими Хендрикса.

 

 

 

 Гарантия
12 месяцев
Производство
США
Питание
Батарея 9В или адаптер 9В (опция)
Тип прибора
Аналоговый

На всі товари, що включають в себе електронні і механічні компоненти, ми надаємо гарантію. Гарантійний термін (від 6 до 24 місяців) вказано в докладному описі товару.

Відповідно до закону «Про захист прав споживача» обмін або повернення товару можливий протягом перших 14 днів після покупки. Винятки становлять витратні матеріали, струни, світлофільтри, вакуумні лампи для гітарних підсилювачів, лампи розжарювання для світлових приладів, засоби по догляду, товари, так чи інакше пов'язані з гігієною (губні гармоніки, мундштуки і т.п.)

На LED випромінювачі і лазерні діоди для світлових приладів, акумуляторні батареї гарантія становить 3 місяці.

Коментарів поки що немає

20 товарів цієї категорії:

Product added to compare.