• -39,97%
  • Новий
EVANS G14 Clear Fusion Tom Pack (10", 12", 14") - Old Pack набір пластиків для томів (ETP-G14CLR-F OP)

EVANS G14 Clear Fusion Tom Pack (10", 12", 14") - Old Pack набір пластиків для томів (ETP-G14CLR-F OP)

EVANS
39505
в магазине
814 грн.
1 356 грн. -39,97%

 

Набір пластиків для томів G14 Clear Fusion Tom Pack

Модель попереднього покоління без технології "Level 360"

Пластики Evans G14 - найгучніші та міцні одношарові пластики на ринку. Виготовлені з високоякісної плівки товщиною 14 міл, G14 забезпечують безпрецедентну довговічність, не втрачаючи при цьому динамічного відгуку одношарового пластика. Завдяки технології Evans Level 360, що забезпечує простоту настройки, розширений діапазон висоти тону і оптимальну якість звуку, ці пластики ідеально підходять для використання в ситуаціях, де необхідна велика гучність. Ця модель може витримувати сильні удари, прорізаючи мікс і забезпечуючи повноцінне агресивне звучання.

 

Основні особливості:

  • Робочі
  • Одношарові (14 міл)
  • Прозорі
  • Набір G14 Clear Fusion Tom Pack: 10", 12", 14"


На всі товари, що включають в себе електронні і механічні компоненти, ми надаємо гарантію. Гарантійний термін (від 6 до 24 місяців) вказано в докладному описі товару.

Відповідно до закону «Про захист прав споживача» обмін або повернення товару можливий протягом перших 14 днів після покупки. Винятки становлять витратні матеріали, струни, світлофільтри, вакуумні лампи для гітарних підсилювачів, лампи розжарювання для світлових приладів, засоби по догляду, товари, так чи інакше пов'язані з гігієною (губні гармоніки, мундштуки і т.п.)

На LED випромінювачі і лазерні діоди для світлових приладів, акумуляторні батареї гарантія становить 3 місяці.

Коментарів поки що немає

20 товарів цієї категорії:

Product added to compare.