DIMARZIO DP704BK EVOLUTION 7 (BLACK) Звукосниматель для гитары фото

DIMARZIO DP704BK EVOLUTION 7 (BLACK) Звукосниматель для гитары

DIMARZIO
20025
Є в наявності
2 660 грн.

 
Серия Evolution является плодом многолетнего сотрудничества с таким требовательным гитаристом-виртуозом, как Стив Вай. Низкие ноты звучат очень плотно, а у высоких много презенса, тем самым позволяя датчику прорезать любой микс. Серия Evolution оригинально создавалась для гитар Ibanez Jem Стива Вая, но тем не менее может быть применена на гитарах типа Лес Пол с вклееным грифом. У Evolution 7 более яркое звучание, чем Evolution и 7-я струна звучит открыто. В остальном звучание как у 6-струнной версии. Тембр: Верх: 6,5 Середина: 7 Низ: 6,5
Гарантия
12 месяцев
Производство
США
Кабель
4-х контактный
Магнит
Керамический
Позиция
Возле бриджа
Типы гитар
Гитары с цельной декой
Шумоподавление
Да
Сопротивление по пост. току, кОм
14,09
Выходное напряжение, мВ
420

На всі товари, що включають в себе електронні і механічні компоненти, ми надаємо гарантію. Гарантійний термін (від 6 до 24 місяців) вказано в докладному описі товару.

Відповідно до закону «Про захист прав споживача» обмін або повернення товару можливий протягом перших 14 днів після покупки. Винятки становлять витратні матеріали, струни, світлофільтри, вакуумні лампи для гітарних підсилювачів, лампи розжарювання для світлових приладів, засоби по догляду, товари, так чи інакше пов'язані з гігієною (губні гармоніки, мундштуки і т.п.)

На LED випромінювачі і лазерні діоди для світлових приладів, акумуляторні батареї гарантія становить 3 місяці.

Коментарів поки що немає

20 товарів цієї категорії:

Product added to compare.