DIMARZIO DP156FBK HUMBUCKER FROM HELL F-SPACED (BLACK) Звукосниматель для гитары фото

DIMARZIO DP156FBK HUMBUCKER FROM HELL F-SPACED (BLACK) Звукосниматель для гитары

DIMARZIO
19985
Є в наявності
2 218 грн.

 
Хамбакер звучащий почти как сингл. Следует признать, что это немного странноватое название для не самого мощного звукоснимателя, но попробуйте его с ярким усилителем и все станет на свои места. Изначально целью было создание звукоснимателя для установки возле грифа с чистым и ярким звучанием. Шумоподавление - это единственное что объединяет этот датчик с хамбакерами. Звучание очень стратоподобное. Модификация F-spaced (DP156F) увеличенным расстоянием между магнитопроводами. Тембр: Верх: 8,5 Середина: 4,5 Низ: 4,5
Гарантия
12 месяцев
Производство
США
Кабель
4-х контактный
Магнит
Alnico5
Позиция
Возле грифа
Типы гитар
Гитары с цельной декой
Шумоподавление
Да
Сопротивление по пост. току, кОм
5,82
Выходное напряжение, мВ
226

На всі товари, що включають в себе електронні і механічні компоненти, ми надаємо гарантію. Гарантійний термін (від 6 до 24 місяців) вказано в докладному описі товару.

Відповідно до закону «Про захист прав споживача» обмін або повернення товару можливий протягом перших 14 днів після покупки. Винятки становлять витратні матеріали, струни, світлофільтри, вакуумні лампи для гітарних підсилювачів, лампи розжарювання для світлових приладів, засоби по догляду, товари, так чи інакше пов'язані з гігієною (губні гармоніки, мундштуки і т.п.)

На LED випромінювачі і лазерні діоди для світлових приладів, акумуляторні батареї гарантія становить 3 місяці.

Коментарів поки що немає

20 товарів цієї категорії:

Product added to compare.