DUNLOP M104 MXR DISTORTION+ Педаль эффектов фото

DUNLOP M104 MXR DISTORTION+ Педаль эффектов

DUNLOP
20341
Є в наявності
2 463 грн.

 
Эта маленькая желтая коробка несет ответственность за множество перегруженных гитарных звуков которые можно услышать на очень многих классических записях. Классический дисторшн. В средних значениях регуляторов Output и Distortion, звучание ретро-аутентичное, особенно если добавить в микс немного реверберации. Выкручивая ручку Distortion в крайнее положение, звук приобретет классический фузовый оттенок, так знакомый по бесчисленному количеству классических рок-альбомов. Приятная альтернатива выбора между американской насыщенностью и британским хрустящим звучанием.
Гарантия
12 месяцев
Производство
США
Управление
Включение/выключение, чувствительность Disttortion, уровень выходного сигнала Output
Эффекты
Дисторшн
Питание
питание от блока питания Dunlop ECB-003 и/или 9 В батареи

На всі товари, що включають в себе електронні і механічні компоненти, ми надаємо гарантію. Гарантійний термін (від 6 до 24 місяців) вказано в докладному описі товару.

Відповідно до закону «Про захист прав споживача» обмін або повернення товару можливий протягом перших 14 днів після покупки. Винятки становлять витратні матеріали, струни, світлофільтри, вакуумні лампи для гітарних підсилювачів, лампи розжарювання для світлових приладів, засоби по догляду, товари, так чи інакше пов'язані з гігієною (губні гармоніки, мундштуки і т.п.)

На LED випромінювачі і лазерні діоди для світлових приладів, акумуляторні батареї гарантія становить 3 місяці.

Коментарів поки що немає

20 товарів цієї категорії:

Product added to compare.