WAY HUGE AQUA PUSS MKII ANALOG DELAY Педаль эффектов фото

WAY HUGE AQUA PUSS MKII ANALOG DELAY Педаль эффектов

DUNLOP
20374
Розпродано
4 619 грн.
 
Новое творение Джорджа Трипса (Jeorge Tripps) - это триумфальное возвращение Aqua-Puss MkII, роскошного бутикового дилея. Диапазон регулятора «Delay» начинается от плотной 20мс задержки до «пещерных» 300мс. Регулятор «Feedback» изменяет продолжительность и интенсивность эффекта. Но будьте осторожны. В крайних положениях Aqua-Puss MkII может выйти из под контроля в автоколебательный режим и превратиться в психо-осциллятор! Тем временем регулятор «Blend» позволит установить баланс между чистым и обработанным сигналом - от спокойного до безудержного. Aqua-Puss MkII раскрывает тайну классического аналогового дилея и «ленточных» эхо в новом привлекательном дизайне.
Гарантия
12 месяцев
Производство
США
Управление
"Delay" - время задержки, "Feedback" - обратная связь, "Blend" - микс чистого и обработанного сигналов
Эффекты
Задержка
Питание
Батарея 9В или адаптер +9VDC

На всі товари, що включають в себе електронні і механічні компоненти, ми надаємо гарантію. Гарантійний термін (від 6 до 24 місяців) вказано в докладному описі товару.

Відповідно до закону «Про захист прав споживача» обмін або повернення товару можливий протягом перших 14 днів після покупки. Винятки становлять витратні матеріали, струни, світлофільтри, вакуумні лампи для гітарних підсилювачів, лампи розжарювання для світлових приладів, засоби по догляду, товари, так чи інакше пов'язані з гігієною (губні гармоніки, мундштуки і т.п.)

На LED випромінювачі і лазерні діоди для світлових приладів, акумуляторні батареї гарантія становить 3 місяці.

Коментарів поки що немає

20 товарів цієї категорії:

Product added to compare.