KORG PC-110-BK Банкетка фото

KORG PC-110-BK Банкетка

KORG
229440
Є в наявності
1 088 грн.
Банкетка с регулировкой высоты посадки, цвет черный, надежная металлическая конструкция, верх - кожзам

 
Банкетка с регулировкой высоты посадки, цвет черный, надежная металлическая конструкция, верх - кожзам KORG PC-110-BK - это банкетка с возможностью регулирования высоты посадки. Она идеально подходит для исполнения на электронном пианино или клавиатуре. Высота может быть отрегулирована до трех разных уровней. Для изменения высоты требуется отдельный ключ. Банкетка KORG PC-110-BK представлена в черном цвете, изготовлена из качественных материалов - металлической конструкции и кожзама, что обеспечивает ее надежность и долговечность.

На всі товари, що включають в себе електронні і механічні компоненти, ми надаємо гарантію. Гарантійний термін (від 6 до 24 місяців) вказано в докладному описі товару.

Відповідно до закону «Про захист прав споживача» обмін або повернення товару можливий протягом перших 14 днів після покупки. Винятки становлять витратні матеріали, струни, світлофільтри, вакуумні лампи для гітарних підсилювачів, лампи розжарювання для світлових приладів, засоби по догляду, товари, так чи інакше пов'язані з гігієною (губні гармоніки, мундштуки і т.п.)

На LED випромінювачі і лазерні діоди для світлових приладів, акумуляторні батареї гарантія становить 3 місяці.

Коментарів поки що немає

20 товарів цієї категорії:

Product added to compare.