NAUTILUS-88
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-11 200 грн.

NAUTILUS-88

Рабочая станция, 88 клавиш, 1920 пресетов, 256 комбинированных пресетов, 42098 семплов, 4123 мультисемплов, механика RH3, 7" Color TFT (WVGA, 800 x 480), память около 25 ГБ, арпеджиатор, секвенсер, цвет - черный.
116 800 грн. (вкл. НДС) 128 000 грн. - 11 200 грн. 116 800 грн. (без НДС)
block Нет в наличии

ВНИМАНИЕ!

Перед оплатой уточняйте цену и фактическое наличие 

(068)362-62-80

Всі необхідні чудові звуки в модернізованому синтезаторі, створеному на основі KRONOS.

Робоча станція KORG NAUTILUS-88 розсуває кордони можливостей синтезатора та робочої станції. Завдяки потужності 9 рушіїв, що забезпечують новий підхід до звуків, семплювання, аудіозапису, ефектів та обробки, просто немає іншого синтезатора, який пропонує більше для дослідження звуку. Компанія Korg витратила багато років на вдосконалення всіх цифрових, аналогових, програмних і апаратних технологій та надання їх таким чином, щоб допомогти музикантам знайти зв'язок зі своїм інструментом. Результатом стала неймовірно потужна, унікальна робоча станція NAUTILUS.

9 різних звукових рушіїв забезпечують величезну виразну силу

NAUTILUS-88 оснащений 9 спеціальними звуковими рушіями для реалістичного відтворення таких звуків, як фортепіано, електропіаніно, органи та багато іншого. Покращений звуковий генератор SGX-2 надає тонку виразність, що вловлює всі нюанси акустичного піаніно. Звуковий генератор EP-1 реалістично відтворює звучання 7 різних відомих електропіаніно. Рушій CX-3 передає чітке звучання класичних електроорганоів. Додайте до цього синтез MOD-7 VPM/FM, PolysixEX і MS-20EX для аналогового моделювання, STR-1 для фізичного моделювання, і ви отримаєте набір з основних рушіїв для будь-якого типу звучання.

Нові звуки представлені в 3 широких категоріях

 • «Унікальні» звуки

NAUTILUS-88 надає особливі звуки, включаючи фразові лупи, підготовлені фортепіано, нетрадиційну перкусію та багато іншого. На багатьох рідкісних музичних інструментах може бути важко грати, але на цій робочій станції є характерні фрази, зіграні на цих інструментах.

 • «Сучасні» звуки

NAUTILUS-88 також дає найновіші звуки, які чудово вписуються в сучасну музичну сцену, включаючи синтезатори, ударні установки (понад 50 видів), спеціальні ефекти та багато іншого.

 • «Стандартні» звуки

Korg зібрали всі найважливіші звуки, необхідні для робочої станції, включаючи фортепіано, електропіаніно, гітару, бас-гітару та багато іншого для всіх жанрів.

Регулятор DYNAMICS уможливлює тонку експресію

За допомогою регулятора DYNAMICS ви можете миттєво керувати змінами гучності і тону залежно від сили натискання на клавіші.

Вносьте зміни за допомогою регуляторів Realtime

6 регуляторів RT (real-time) у верхньому лівому кутку панелі дають безпосередній контроль над змінами звуків PROG і COMBI. Кожному з них призначені різні функції, які дозволяють змінювати зріз фільтра та глибину ефекту, час гейту, темп і свінг арпеджіатора або ударних, тип малого барабана та багато іншого. У режимі COMBI ви можете групувати тембри й управляти їхніми рівнями за допомогою регуляторів.

Зручні функції Arpeggiator і Drum Track

4 сцени патернів арпеджіатора й ударних партій ідеально підходять кожному заводському звуку PROG і COMBI. Вони корисні для перемикання між сценами під час їхнього відтворення, для використання при імпровізації під час виступу або для розширення вашого бачення при створенні музики.

Режим Set List, який демонструє свою міць на живих виступах

NAUTILUS-88 може організувати всі ресурси, необхідні для відтворення пісні або сету, використовуючи режим Set List. У цьому режимі на дисплеї TouchView можна розмістити 16 сенсорних кнопок з колірним кодуванням. Кожна з них може миттєво викликати відповідний пресет, комбінацію або послідовність незалежно від режиму.

Set List навіть додає 9-смуговий графічний еквалайзер, дозволяючи налаштувати загальне звучання відповідно до простору.

Відкрита система семплювання

Використовуючи відкриту систему семплювання Korg, NAUTILUS-88 може швидко семплювати зовнішнє аудіоджерело, незалежно від свого режиму. Банк користувацьких семплів дозволяє завантажувати і відтворювати кастомні семпли, використовуючи переваги величезної ємності SSD-носія.

Семпли у форматах AIFF, WAV, SoundFont 2.0 і AKAI S1000/3000 можна завантажити на робочу станцію через USB-накопичувач. Крім того, ви можете використовувати адаптер USB Ethernet для обміну великими обсягами семплів з комп'ютером на високій швидкості.

16-доріжковий MIDI-секвенсер/16-доріжковий аудіорекордер

NAUTILUS-88 має секцію секвенсер/рекордер, яка пропонує 16 MIDI-доріжок і 16 аудіодоріжок. MIDI-секвенсування спрощує фіксування ідей, натхнення та фраз професійної якості за допомогою функцій Drum Track або RPPR (Realtime Pattern Play/Recording). 16-доріжковий аудіорекордер одночасно записує до 4 нестиснутих 16-бітних/24-бітних доріжок з частотою дискретизації 48 кГц.

16 вбудованих процесорів ефектів

NAUTILUS-88 надає 16 внутрішніх ефектів, щоб додати виразність вашим звуковим творінням. Кожен з 12 ефектів Insert можна застосувати до одного або декількох тембрів у комбінації, а також до однієї або декількох доріжок секвенсера. Крім того, 2 ефекти Master можна застосувати до посилів 1/2, а 2 ефекти Total — до всіх доріжок.

Окремий 3-смуговий еквалайзер надається для кожного тембру, для кожної доріжки секвенсера та для кожної звукової доріжки для настройки тонального балансу або для творчої модифікації загального звучання.

88-клавішна модель з рисами піаніно

KORG NAUTILUS-88 використовує чотириступінчасту молоточкову механіку, вироблену в Японії, яка називається RH-3. Це означає, що в нижньому регістрі важчий відгук, а у верхньому — легший для чудового відтворення.

Безкоштовний набір музичного програмного забезпечення

KORG NAUTILUS-88 постачається з широким розмаїттям музичного програмного забезпечення від Izotope, включаючи Ozone Elements, яке дозволяє не тільки створювати пісні, а й удосконалювати їх за допомогою ШІ, Skoove, яке допоможе вам поліпшити навички гри на клавішних, Reason Lite для DAW, а також програмні синтезатори від KORG та інших брендів.

230617

На все товары, включающие в себя электронные и механические компоненты, мы предоставляем гарантию. Гарантийный срок (от 6 до 24 месяцев) указано в подробном описании товара.

Согласно закону «О защите прав потребителя» обмен или возврат товара возможен в течение первых 14 дней после покупки. Исключения составляют расходные материалы, струны, светофильтры, вакуумные лампы для гитарных усилителей, лампы накаливания для световых приборов, средства по уходу, товары, так или иначе связанные с гигиеной (губные гармоники, мундштуки и т.п.)

На LED излучатели и лазерные диоды для световых приборов, аккумуляторные батареи гарантия составляет 3 месяца.

Доставка

По Кременчуку, Полтаві
 • самовивіз з нашого магазину
 • кур'єром на адресу за домовленістю
 • безкоштовна доставка при замовленні від 5000 грн. до відділення транспортної компанії вашого міста
По Україні
 • Нова Пошта самовивіз з відділення
 • Нова Пошта адресна доставка

Оплата

 • Безготівкова оплата без ПДВ
 • Оплата готівкою
 • Платіжними картами Visa і Mastercard
 • Кредит "Оплата частинами" Приватбанк (Не поширюється на Акційні товари)
 • УВАГА! Додаткові знижки не застосовуються до акційних товарів.