SHURE BLX24RE/B58-M17 78030 SHURE фото - Muzbox
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
BLX24RE/B58-M17
Доставка впродовж 2-3 днів
Швидка покупка
Швидка покупка
BLX24RE/B58-M17 (арт. 78030)
Надішліть заявку на покупку цього товару. Ми передзвонимо вам найближчим часом.
Завантаження...
УВАГА!
Перед оплатою уточнюйте ціну та фактичну наявність
Радіосистема SHURE BLX24RE/B58-M17: вокальна бездротова система, капсула Beta 58A, динамічний мікрофон, суперкардіоїдна діаграма, UHF 662–686 МГц, приймач BLX4R з зовнішніми антенами, підтримка антенного сплітера, радіус дії до 100 м, виходи: XLR, Jack 6.3 мм, живлення: 2 × AA, час роботи до 14 годин, рекове встановлення