DUNLOP DUY301 UKULELE SOPRANO PRO Струны фото

DUNLOP DUY301 UKULELE SOPRANO PRO Струны

DUNLOP
29834
Розпродано
162 грн.
 
Струны для укулеле Dunlop Ukulele предлагают традиционный баланс обертонов и исключительной ясности с отличной динамикой и сустейном - прекрасный результат для любого стиля игры. Наши струны для укулеле изготовлены из нейлонового моноволокна особого состава для улучшения стабильности строя и долговечности. Струны проходят строгий контроль качества и состав волокна контролируется при помощи высокоточного лазерного оборудования. Струны для укулеле Soprano Pro, 4 струны нейлон: .022 - .024

На всі товари, що включають в себе електронні і механічні компоненти, ми надаємо гарантію. Гарантійний термін (від 6 до 24 місяців) вказано в докладному описі товару.

Відповідно до закону «Про захист прав споживача» обмін або повернення товару можливий протягом перших 14 днів після покупки. Винятки становлять витратні матеріали, струни, світлофільтри, вакуумні лампи для гітарних підсилювачів, лампи розжарювання для світлових приладів, засоби по догляду, товари, так чи інакше пов'язані з гігієною (губні гармоніки, мундштуки і т.п.)

На LED випромінювачі і лазерні діоди для світлових приладів, акумуляторні батареї гарантія становить 3 місяці.

Коментарів поки що немає

20 товарів цієї категорії:

Product added to compare.